Галерея «Єлисаветград» запрошує на відкриття експозиції живописних полотен

 • 29 бер. 2018 17:06
 • 1161
  • Новина Галерея «Єлисаветград» запрошує на відкриття експозиції живописних полотен Ранкове місто. Кропивницький
   
  31 березня о 14.00 галерея «Єлисаветград» запрошує відвідати відкриття експозиції живописних полотен, створених більш ніж півсотнею художників-аматорів нашого міста та області, що стала традиційною та проводиться третій рік поспіль. Про це повідомляє на ФБ Галерея «Єлисаветград».
   
  "Щирість та натхненність" - виставка робіт художників без професійної освіти, яка, тим не менш, цікава якраз своєю самобутністю, передачею світобачення автора силою власного таланту, незважаючи на відсутність певної теоретичної бази. Роботи чарують своєю щирістю, натхненністю (що і дало назву експозиції), а також різноманітністю образів, арсеналом технік. 
   
  Відвідувачі зможуть ознайомитися з творами, виконаними як засобами традиційного станкового живопису, графіки, так і власні авторські винаходи художників, за допомогою яких вони доносять свої ідеї до глядача.
   
  Такі твори ніяким чином не можна назвати кітчевими, бо в кожен з них вкладена думка та ідея, що успішно реалізована наявними технічними засобами та художніми уміннями.
   
  В рамках експозиції відвідувачі зможуть побачити роботи художників з міста Кропивницького, Олександрії, Світловодська, Новомиргорода, Київа.
   
  Художні твори, що будуть представлені на виставці, доволі багатогранні, так як їх представляють майстри, творче становлення яких проходило особливий шлях, експоновані полотна відносяться до різних жанрів, технік та стилістичних напрямів. 
  Будемо раді бачити друзів галереї та нових відвідувачів!
   
  Нагадаємо: У кропивницькому аеропорту пройшла виставка-конкурс «ФОРТЕЦЯ хобі майстер» (ФОТО)