Головний рятувальник Кіровоградщини перевірив підшефних

 • 27 трав. 2016 09:34
 • 1134
  • Новина Головний рятувальник Кіровоградщини перевірив підшефних Ранкове місто. Кропивницький

  Для функціонування пожежно-рятувальної служби Кіровоградщини на належному рівні керівництво Управління ДСНС має контролювати стан справ у кожному районі області. Саме тому для визначення потреб підлеглого особового складу здійснюються виїзди на місця. Так, 26 травня начальник Управління ДСНС України у Кіровоградській області полковник служби цивільного захисту Віталій Миронюк з робочою поїздкою відвідав Олександрійський та Світловодський міськрайонні відділи. Ці підрозділи є одними з найбільших в області та практично щодня залучаються до ліквідації надзвичайних подій різного характеру. Зокрема було перевірено стан оперативно-службової діяльності підпорядкованих підрозділів, готовність до виконнання дій за призначенням та умови несення служби у кожній пожежно-рятувальній частині.

  У ході перевірки начальник Управління зустрівся та поспілкувався з особовим складом. Під час зустрічі обговорювались здобутки підрозділів та професійні досягнення, піднімались проблемні питання та було визначено завдання на майбутнє. Крім того,  Віталій Миронюк оглянув техніку та оснащення, які є на озброєнні у згаданих підрозділах та переконався, що рятувальники несуть службу в належних умовах та забезпечені необхідним спорядженням.

  У м.Світловодськ Віталій Григорович також побував на території рятувальної станції, розташованої на березі озера Довге, та перевірив роботу водолазно-рятувального відділення водолазно-рятувальної групи аварійно-рятувальної частини АРЗСП У ДСНС в області.

   

   

  Прес-служба У ДСНС в області