Грабіжник з Олександрії вбив двох дітей

 • 3 лист. 2016 11:38
 • 958
  • Новина Грабіжник з Олександрії вбив двох дітей Ранкове місто. Кропивницький
  Зібрані докази підтверджують причетність рецидивіста до двох вбивств дітей в Олександрії.
  Заступник прокурора Кіровоградської області Віктор Приходько повідомив, що зібрані під час досудового розслідування докази підтверджують причетність 46-річного чоловіка, затриманого за грабіж у м. Олександрія, до двох резонансних вбивств – 13- річного підлітка та 21-річної дівчини.
  «Керівництво прокуратури області особисто контролює хід зазначеного розслідування. На причетність до вбивств саме цієї особи вказують ряд доказів, в тому числі і результати ряду експертиз. Так, на тілі та речах загиблих виявлено генетичні зразки підозрюваного. Сам підозрюваний відмовляється співпрацювати зі слідством та надавати будь-які покази. За рекомендацією лікарів психіатрів вирішується питання про призначення йому комплексної судово-психолого-психіатричної експертизи», -  розповів Віктор Приходько.
  Насамкінець він зазначив, що в рамках досудового розслідування вказаній особі оголошено підозру за ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство двох осіб), ч. 2  ст. 186 (грабіж) Кримінального кодексу України. Нині підозрюваний за клопотанням прокуратури перебуває під вартою.
  Передає прес-служба прокуратури Кіровоградської області.