Хімчистка Доніні - місце, де живе чистота

 • 15 лип. 2016 10:56
 • 2645
  • Новина Хімчистка Доніні - місце, де живе чистота Ранкове місто. Кропивницький

  Сьогодні хімчистка Доніні - це сучасне підприємство, що має розгалужену мережу з 15-ти приймальних пунктів, розташованих в усіх житлових масивах міста та області, а також окремі спеціалізовані цехи по хімчистці речей, фарбуванню одягу, хімчистці та фарбуванню шкіри, хутра та взуття, чистці подушок, обробці килимів, пранню білизни.

  Хімчистка Доніні надає найповніший спектр послуг хімчистки, фарбування та прання європейської якості в м. Кiровоградi. Працівники хімчитстки вивчили світовий досвід та зібрали найсучасніше обладнання, найбезпечніші матеріали та найдосвідченіших фахівців, щоб надавати послуги високої якості.

  Кожна прийнята в обробку річ для хімчистки унікальна, її мета -  повернути бездоганний вигляд речі. Хімчистка Доніні постійно працює над тим, щоб результат перевищив Ваші сподівання.
  Найбільш вимогливіші клієнти одного разу звернувшись в Доніні, залишаються тут назавжди.

  Хімчитска "Доніні" є одним з ініціатором створення та постійним активним членом Асоціації хімчисток та пралень України, в різних роках удостоювалася звання "Лідера галузі", "Кращого підприємства побутового обслуговування", працівники ставали переможцями галузевих конкурсів на звання кращого приймальника замовлень, кращого апаратника хімічного чищення, найстараннішого плямознищувача, кращого прасувальника.

  Хімчистка Доніні працює для Вас вже понад 20 років.
  Чекаємо Вас за адресою: м. Кіровоград, вул. Преображенська 2 (Будинок побуту "Інгул").
  Тел. (052) 270 280, (050) 257 57 08