Хто вкладає в Кіровоградщину мільйони доларів

 • 26 трав. 2016 10:33
 • 1146
  • Новина Хто вкладає в Кіровоградщину мільйони доларів Ранкове місто. Кропивницький

  У січні-березні 2016р. в економіку Кіровоградської області іноземними інвесторами вкладено  5,7 млн.дол. США прямих іноземних інвестицій, майже весь обсяг прямих іноземних інвестицій надійшов із країн Європейського Союзу.

  Як повідомляє головне управління статистики у Кіровоградській області, станом на 1 квітня 2016р. загальний обсяг прямих іноземних інвестицій, вкладених в економіку області, становив 68 млн.дол. та збільшився на 6,6% порівняно з початком 2016р.

  В економіку області вклали капітал інвестори 34 країн світу, серед яких провідні партнери: Велика Британія, Нідерланди, Кіпр та Російська Федерація.

  Найбільш привабливими об’єктами іноземного інвестування були підприємства м.Кіровограда (42,5% загального обсягу прямих іноземних інвестицій області), Маловисківського району (15,4%) та м.Олександрії (12,8%).

  За видами економічної діяльності найбільші обсяги інвестицій зосереджені на підприємствах промисловості; будівництва; організаціях, що здійснюють діяльність у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування; підприємствах оптової та роздрібної торгівлі; ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів; транспорту, складського господарства, пошти та кур’єрської  діяльності.