Хто вкладає в Кіровоградщину мільйони доларів
У січні-березні 2016р. в економіку Кіровоградської області іноземними інвесторами вкладено 5,7 млн.дол. США прямих іноземних інвестицій, майже весь обсяг прямих іноземних інвестицій надійшов із країн Європейського Союзу.
Як повідомляє головне управління статистики у Кіровоградській області, станом на 1 квітня 2016р. загальний обсяг прямих іноземних інвестицій, вкладених в економіку області, становив 68 млн.дол. та збільшився на 6,6% порівняно з початком 2016р.
В економіку області вклали капітал інвестори 34 країн світу, серед яких провідні партнери: Велика Британія, Нідерланди, Кіпр та Російська Федерація.
Найбільш привабливими об’єктами іноземного інвестування були підприємства м.Кіровограда (42,5% загального обсягу прямих іноземних інвестицій області), Маловисківського району (15,4%) та м.Олександрії (12,8%).
За видами економічної діяльності найбільші обсяги інвестицій зосереджені на підприємствах промисловості; будівництва; організаціях, що здійснюють діяльність у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування; підприємствах оптової та роздрібної торгівлі; ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів; транспорту, складського господарства, пошти та кур’єрської діяльності.