Хто з кропивницьких міських депутатів за мораторій на підвищення тарифів?

 • 2 вер. 2016 14:17
 • 1151
  • Новина Хто з кропивницьких міських депутатів за мораторій на підвищення тарифів? Ранкове місто. Кропивницький

   

   

   

  На четвертій сесії Кропивницької міськради розглядався проект рішення «Про встановлення мораторію на введення з 01 липня 2016 року в дію підвищених цін і тарифів для населення на житлово-комунальні послуги в місті Кіровограді».

  Цей проект рішення містив звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Антимонопольного Комітету України з головними вимогами громадськості відреагувати і вжити рішучих заходів щодо ситуації стрімкого і абсолютно необґрунтованого підвищення цін і тарифів на послуги ЖКГ для населення.

  В процесі обговорення надана пропозиція відносно встановлення мораторію на місцевому рівні на введення в дію підвищених цін і тарифів для населення на житлово-комунальні послуги, а саме: послуги з централізованого опалення, послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій в місті Кіровограді.

  В результаті голосування проект рішення не набрав необхідної кількості голосів і навіть не був взятий за основу. Про що свідчать результати поіменного голосування.