Як блекаут впливає на азартну сферу України

 • 19 груд. 2022 10:32
 • 321
  • Новина Як блекаут впливає на азартну сферу України Ранкове місто. Кропивницький

  Незважаючи на блекаут, який частково накрив Україну, представники азартної сфери зазначають, що активних гравців не поменшало. Альтернативні джерела енергії та бажання відволіктися у моменти, коли світло відключене, підсилюють бажання жителів України пограти у слоти. Також значна частка гравців серед тих хто перебуває за кордоном.

   

  Важливо відзначити, що азартна галузь не лише активно сплачує податки – з початку повномасштабного вторгнення РФ від гемблінг-сфери до держбюджету надійшло понад 330 млн грн, а й не забуває про донати та благодійність.

  Корисну благодійну ініціативу запустив гемблінг-оператор Vbet, яка має назву V Care Fund та покликана допомогти багатьом гуманітарним організаціям i благодійним фондам.

   

  Взяти участь у зборі коштів може кожен гравець Vbet, тому що за кожний оберт слоту та ставку у лайв-казино Vbet автоматично перераховуватимуться гроші у We Care Fund. Раз на місяць зібрані кошти передають тим українським благодійним організаціям, які найбільше потребуватимуть підтримки саме в цей час. Все просто та прозоро. А ще у Vbet є бонусы. Ви маєте знати, що vbet bonus додасть эмоції до вашої гри, тому приділіть увагу, ви будете приємно вражені.