Як кропивничани відзначили День Соборності

 • 23 січ. 2023 10:51
 • 539
  • Новина Як кропивничани відзначили День Соборності Ранкове місто. Кропивницький
   
  22 січня, у знаковий для всіх українців День Соборності, кропивничани зібралися біля пам’ятника одному із фундаторів української державності, першому керівнику українського уряду, співавтору Акта злуки УНР та ЗУНР, землякові Володимиру Винниченку, щоб, як і 104 роки тому, підтвердити: Україна –  незалежна, вільна і суверенна держава українського народу, розповіли в Кропивницькій міській раді.
   
   
  Цьогоріч в Україні  відзначають також 105-ту річницю проголошення у 1918 році незалежності Української Народної Республіки.
   
  В урочистому покладанні квітів на знак пам’яті  про історичне возз’єднання українських земель взяли участь начальник ОВА Андрій Райкович та секретар Кропивницької міської ради Олег Колюка.
   
   
  Для українців день 22 січня особливий, адже всі ми об’єднані спільним бажанням – жити в єдиній, вільній і мирній країні.
   
   
  - Нелегко дається українцям власна свобода. За волю боролись наші діди та прадіди. І сьогодні ця боротьба продовжується. Кращі сини кладуть свої голови за те, щоб наша держава була вільною та незалежною. Ми повинні бути єдиними і стійкими, тоді Україна буде сильною, тоді нас підтримуватиме цивілізований світ, тоді наша країна обов’язково переможе свого ворога – російського агресора, - наголосив Олег Колюка.
  Цього дня букети живих квітів лягли до пам’ятників та пам’ятних  знаків  борців усіх часів за незалежність України.