Як пройшов День здоров’я під вартою

 • 8 квіт. 2016 10:59
 • 790
  • Новина Як пройшов День здоров’я під вартою Ранкове місто. Кропивницький

            У нашій суспільній свідомості вітає одна дуже проста думка, безпосередньо пов’язана з питаннями здоров’я і проблемами його відсутності. «Буде здоров’я – буде і всеінше»,–так звучить це багатовікове спостереження. І дійсно, наявність або відсутність у людини цього найціннішого стану, докорінно визначає його повсякденне життя.

            До Міжнародногосвятковогодня, спрямованогона залучення широкої громадської уваги до цих проблем і питань – Всесвітнього дня здоров’я, що відзначається щорічно 7-го квітня, долучились й неповнолітні Кіровоградської установи виконання покарань (№14).

           Здоров’я – це справжнє багатство, наявність якого ми з вами інколи ігноруємо. Здорові люди здебільш рідко замислюються про те, як правильно і розумно влаштувати свій побут і життєдіяльність. Тому, задля того, щоб  здоров’я юнаків залишалось міцним і надійним на тривалу перспективу, інспектор відділу соціально-виховної та психологічної роботи Кіровоградської УВП (№14) Наталія Завада організувала проведення в установі інформаційно-спортивного заходу.

           Інформаційну частину інспектор представила у вигляді лекції на тему: «Цукровий діабет. Симптоми, ознаки, лікування». Неповнолітні дізнались, що цукровий діабет в останні роки поширюється з лякаючою швидкістю. І щороку ця цифра невпинно зростає. Крім того, виявилось, що цукровий діабет не щадить нікого — ні молодих людей, ні вагітних жінок, ні навіть дітей, а на сьогоднішній день повністю вилікувати цю хворобу неможливо. 

           У продовженні заходу неповнолітніх чекали фізичні тренування, під час яких хлопцям довелось здорово попотіти, але в результаті юнаки отримали тільки позитивні емоції, а також поліпшення настрою та покращення самопочуття.

           Тож, завжди слід пам’ятати, що здоров’я може мати дуже дорогу ціну. І в основному це стосується спроб повернути його на своє місце. Саме тому піклування про свій фізичний стан та підтримання організму в тонусі є неабиякою запорукою здорового та повноцінного життя.

   

   

  Тетяна Коханенко