Як «пульсує» кіровоградська податкова

 • 9 квіт. 2016 09:11
 • 1028
  • Новина Як «пульсує» кіровоградська податкова Ранкове місто. Кропивницький

  Протягом січня – березня поточного року на антикорупційний сервіс «Пульс» Державної фіскальної служби звернулися 23 заявника.

  Основними темами звернень були проблеми, які виникають при подачі звітності та реєстрації податкових накладних – 9 звернень, або 39,1 відсоток.

  Також заявників цікавила організація роботи ДФС та її територіальних органів – 6 звернень, або 26,1 відсоток та система електронного адміністрування ПДВ – 5 звернень, або 21,7 відсотків. Корупційних дій стосувалось 2 звернення, або 8,7 відсотків, з приводу роботи ЦОП звернувся 1 платник, або 4,3 відсотка.

  Станом на 1 квітня всі звернення, які надійшли на адресу органів ГУ ДФС в області, були оперативно розглянуті у встановлений термін та вирішені по суті.

  Нагадаємо, що інтерактивний сервіс «Пульс» приймає звернення платників податків з податкових та митних питань. Поскаржитися на неправомірні дії або бездіяльність працівників ДФС, оперативно та в повному обсязі вирішити суперечливі питання, які виникають у сфері адміністрування податків та у митній сфері можна за телефоном (044) 284-00-07. Лінія працює цілодобово

   

   

  ГУ  ДФС у Кіровоградській області