Як рятували бідолашного чоловіка, який відморозив собі пальці на ногах (ВIДЕО)

 • 11 лют. 2021 16:38
 • 762
  • Новина Як рятували бідолашного чоловіка, який відморозив собі пальці на ногах (ВIДЕО) Ранкове місто. Кропивницький
   
  У Кропивницькому чоловіка ушпиталили з обмороженням ніг до лікарні. Про це йдеться у відеосюжеті Суспільного.
   
  Привезла його бригада екстреної медичної допомоги. З початку зими трьох людей з обмороженням і трьох з переохолодженням доставили в лікарні, – розповіла заступниця керівника центру екстреної медичної допомоги Тамара Беспалова.
   
  У садове товариство "Геолог", що за 20 кілометрів від Кропивницького, фельдшери приїхали за адресою, яку вказали під час виклику. Зайшли у будинок. Там живе 42-річний Андрій Круценко. Чоловік босий, каже, не відчуває пальців ніг.
   
  Розповідає, на дачу з Кропивницького його привезли теща і тесть три роки тому. З тих пір живе тут. Будинок не опалюється, тут немає водопостачання. Андрію Круценку допомагає і підгодовує голова садового товариства Валерій Анохін. 
   
  - Його вивезли родичі. У нього була нормальна сім’я, було все. Батьки повмирали, його трикімнатну квартиру і автомобіль теща з тестем продали, купили доньці квартиру. Він не працює, так підпрацьовує – комусь город покопає, дрова попиляє і все, – розказав Валерій Анохін.
   
  Фельдшерка послухала легені та зробила кардіограму. Чоловіку поставили діагноз – обмороження пальців ніг та запропонували поїхати у лікарню. Спочатку той відмовлявся, а потім погодився їхати з бригадою екстреної меддопомоги. Чоловіка привезли у приймальне відділення обласної лікарні. 
   
  - Пацієнта обстежуємо, оглядаємо, викликаємо консультантів. Якщо необхідно, госпіталізуємо його. Коли людина у важкому стані, її госпіталізовують, а потім вже встановлюють особу, – розповіла завідувачка приймального відділення обласної лікарні Катерина Крачун.