"Електрозабезпечення громад – SOS"

 • 6 лист. 2023 12:30
 • 370
  • Новина «Електрозабезпечення громад – SOS» Ранкове місто. Кропивницький

  В рамках проєкту "Електрозабезпечення громад – SOS", прихисток, що розташований у комунальному закладі «Центр комплексного проживання внутрішньо переміщених осіб» що знаходиться по вулиці Гетьманська, 24, нещодавно отримав дизель-генератор потужністю 10 кВт.

  Попереду зима і ця техніка є надзвичайно потрібною та актуальною, враховуючи можливі відключення електроенергії. Окрім генератора, в рамках цього проєкту, наша громада отримала автономну 3 кВт сонячну станцію, бензопилу, електрокип’ятильник на 10 літрів та інше устаткування для облаштування цього прихистку.

  Висловлюємо щиру подяку доброчинцям за надану допомогу. Зараз, як ніколи, ми маємо підтримувати один одного та долати всі труднощі разом.

  Осінньо-зимовий період може поставити перед нами нові виклики, адже війна досі триває, а ворог надзвичайно підступний. Тож надана допомога підсилить енергозабезпечення нашої громади.

  i Дане обладнання було закуплене та передане громаді у рамках проєкту "Електрозабезпечення громад – SOS", що впроваджується Громадська організація "Дана-Центр" за сприяння програми Український Фонд Швидкого Реагування , яку втілює IREX in Ukraine за підтримки Державного департаменту США (Department of State ( StateDept )

  Гуртуємось заради Перемоги.

  Долаємо виклики разом!

  Джерело: Новоукраїнська міська рада