ЄС інвестує в економіку Кіровоградщини

 • 23 серп. 2016 12:32
 • 772
  • Новина ЄС інвестує в економіку Кіровоградщини Ранкове місто. Кропивницький

  У січні–червні в економіку області іноземними інвесторами вкладено 6,1 млн.дол. США прямих іноземних інвестицій, майже весьобсяг прямих іноземних інвестицій надійшов із країн Європейського Союзу, повідомляють у головному управлінні статистики.

  Станом на 1 липня 2016р. загальний обсяг прямих іноземних інвестицій, вкладених в економіку області, становив 69,5 млн.дол. та збільшився на 8,9% порівняно з початком 2016р.

  В економіку області вклали капітал інвестори 34 країн світу, серед яких провідні партнери: Велика Британія, Нідерланди, Кіпр та Російська Федерація.

  Найбільш привабливими об’єктами іноземного інвестування були підприємства м.Кропивницького (м.Кіровограда)(42,4% загального обсягу прямих іноземних інвестицій області), Маловисківського району (15,1%) та м.Олександрії (13,3%).

  За видами економічної діяльності найбільші обсяги інвестицій зосереджені на підприємствах промисловості; будівництва; організаціях, що здійснюють діяльність у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування;підприємствах оптової та роздрібної торгівлі; ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів.

  Обсяг прямих іноземних інвестицій (акціонерного капіталу), унесених в економіку м.Кропивницького (м.Кіровограда), станом на 1 липня 2016р.склав 29,4 млн.дол. США (42,4% загального обсягу інвестицій по області) та порівняно з початком 2016р. збільшився на 23,4%.

  В економіку міста вклали капітал інвестори 22 країн світу, серед яких провідні партнери: Нідерланди, Кіпр та Велика Британія.

  Найбільші обсяги інвестицій зосереджені на підприємствах промисловості таорганізаціях, що здійснюють операції з нерухомим майном.