Юний спортсмен з Кіровоградщини виграв гонку у Дніпрі

• 7 серп. 2017 14:14
  • 1131
    • Новина Юний спортсмен з Кіровоградщини виграв гонку у Дніпрі Ранкове місто. Кропивницький

Перемога у день народження: 15-річний олександрієць виграв гонку у Дніпрі

Олександрієць Данило Крисько здобув перемогу в четвертому етапі чемпіонату України з автокросу в Дніпрі, який проходив у минулі вихідні. Про це повідомляє  Моя Александрія

За сумою заїздів, які пройшли 5-6 серпня, Данило посів перше місце у восьмому класі на автомобілях з робочим об'ємом двигуна до 1600 см куб.
    Після четвертого етапу Крисько піднявся в турнірній таблиці в своєму класі з четвертого на друге місце.
    В день автокросу Данило святкував свій день народження - 15 років. Він виступав нарівні з дорослими на ВАЗ-2108 з номером "18".
    Наступний, п'ятий, етап чемпіонату пройде в Олександрії до Дня шахтаря 26-27 серпня. Всього в нинішньому чемпіонаті буде сім етапів. Удругому етапі Данило не зміг дійти до фінішу в фінальному заїзді через те, що в автомобілі розірвало двигун. У чемпіонаті минулого року Крисько посів друге місце.