Казкове дійство за участі ростових ляльок відбулося у Кіровоградській обласній філармонії
Казка-притча за участю ростових ляльок “Хай добро перемагає!” була представлена глядачам, що у неділю завітали до концертної зали обласної філармонії.
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/k7zvrARu.jpg)
Кумедні домовички у виконанні талановитих акторок Народного шоу-театру молодіжного клубу “Імідж” зуміли організувати глядачів, – здебільшого батьків та вихованців Кіровоградського обласного ЦДЮТ, на підтримку прибулиці принцеси Усмішки та на боротьбу зі злодієм Магом Суму, разом із його прибічниками – Чорним Котом та Чортом.
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/x6Wc69yX.jpg)
Усмішці допомагали мешканці царства Квітів, Міста Гномів, казкові тварини. Але перемогу над чудовиськом отримали українські козаки за допомогою символів українського народу та його культурних традицій.
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/6w3tntsx.jpg)
Загальну атмосферу у залі можна назвати “яскраво позитивною”. Кожен номер підтримувався оваціями. Та і на сцені барв не бракувало. Дизайн костюмів, масок, креативність образів вражали та викликали бурхливі емоції. У фіналі зал стоячи аплодував талановитим вихованцям та їх наставникам.
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/xLL6AcMT.jpg)
До створення цього інтерактивного дійства долучилися народні художні колективи Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості:
- студія вокального мистецтва “Антарес” (СВМ "Антарес") - художня керівниця Олена Дороганич, хореограф-постановник Світлана Чехун;
- хореографічний ансамбль “Час Пік” (Народний художній хореографічний ансамбль "Час пік". Кропивницький) - художня керівниця Заслужена працівниця освіти України Ірина Мурована, хореографи Марина Руденко та Олена Баранова;
- шоу-театр молодіжний клуб "Імідж" - художня керівниця Заслужена працівниця освіти України Наталія Долгополова; клас ростових ляльок – Заслужена артистка України Вікторія Ставріаніді-Стогодюк; клас акторської майстерності – Катерина Пузирьова, хореограф Дмитро Шевченко;
- авторка сценарію та режисерка-постановниця – Наталія Долгополова.
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/wXkKOQlU.jpg)
Директорка вистави – Заслужена працівниця освіти України, директорка Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості Ганна Суркова.
Адміністрація обласного ЦДЮТ висловила щиру вдячність директорці Кіровоградській обласної філармонії, Заслуженій працівниці культури України – Наталії Агапєєвій за можливість вихованцям закладу виступати на головній сцені області.
Дитяча філармонія, в рамках якої відбувалася казкова вистава, на чолі з її директором Наталією Сафроновою, підготувала сюрприз для юних акторів.
До початку вистави для усіх глядачів та акторів проводилася дегустація продукції торгової марки натуральних соків прямого віджиму “Радішка” (ТМ «Радішка»), а у фіналі діти отримали від неї солодкі подарунки