Коли очікувати у Кропивницькому нові тролейбуси?

  • 29 серп. 2016 13:58
  • 1003
    • Новина Коли очікувати у Кропивницькому нові тролейбуси? Ранкове місто. Кропивницький

    Придбання двадцяти нових тролейбусів для Кропивницького буде здійснене через повторний конкурс. Про це повідомив заступник міського голови Олександр Мосін під час апаратної наради у міській раді сьогодні, 29 серпня.

    - Попередній конкурс, на жаль, не відбувся, - відзначив Олександ Мосін. – Сисема електронних закупівель “Прозорро” дала збій і не зуміла зафіксувати повний перелік документів однієї з фірм, що запропонувала себе до участі у конкурсі. Але нічого страшного в цьому немає. КП “Електротранс” вже оголосило повторний конкурс і сподіваємось, що всі вітчизняні виробники встигнуть вчасно подати свої пропозиції. Місяць часу є. Продовжуємо працювати.
    Одночасно заступник міського голови доручив профільному управлінню розвитку транспорту та зв’язку організовувати перевезення пасажирів так, щоб люди не скаржились, особливо пільговики. У разі, якщо перевізники не виконуватимуть взяті на себе договірні зобов’язання, зриватимуть рейси, не дотримуватимуться режиму руху, як про це повідомляли останніми днями пасажири щодо відсутності у вихідні дні маршруток №№103, 126, то до таких транспортних підприємств будуть застовані усі заходи впливу аж до розірвання договорів.