Кропивничанам пояснили, як зробити протези кінцівок безплатно

 • 26 січ. 2023 05:51
 • 521
  • Новина Кропивничанам пояснили, як зробити протези кінцівок безплатно Ранкове місто. Кропивницький
   
  В Україні працює «гаряча лінія» з питань протезування кінцівок, сповіщає Міністерство соціальної політики України.
   
  Для підтримки осіб, які втратили кінцівки та задля впровадження якісних технологій протезування в Україні працює «гаряча лінія» з питань протезування кінцівок: 050-177-68-39. 
   
   
  Спеціалісти гарячої лінії нададуть відповіді на ваші запитання, зокрема:
  • як отримати протез кінцівки в Україні?
  • які протези можливо отримати в Україні?
  • де в Україні виготовляють якісні протези?
  • як підготуватися до протезування?
  • як навчитися користуватися протезом?
  Також, ініціатива сприяє покращенню та розвитку вітчизняної галузі протезування кінцівок.
   
  - Нагадуємо, протезування в Україні є безоплатним, як для цивільних, так і для військових, адже витрати покриває держава. 
   
  Людина, яка має потребу у протезно-ортопедичному  виробі, обирає самостійно із визначеного переліку протезне підприємство. Зі свого боку, підприємство  підбирає та призначає протезно-ортопедичний виріб (засіб реабілітації), який  відповідає функціональним можливостям людини. 
   
  До кожного індивідуального засобу реабілітації підприємство видає настанову щодо експлуатації і талон на гарантійний ремонт. На сьогодні особи, яким визначено потребу у забезпеченні засобами реабілітації забезпечуються ними безоплатно коштом державних коштів, в межах граничної ціни на такі вироби.
   
  Довідково
   
  Protez Hub - Проєкт Підтримки Протезування в Україні працює в Україні з 2015 року, залучаючи фахівців з США, Великобританії, Канади, Австралії та країн Європи, у партнерстві з міжнародними та українськими фондами, компаніями, підприємствами.
   
  Мінсоцполітики, Protez Hub та Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю співпрацюють, щоб більше людей, яким потрібне протезування, дізналися про державну програму забезпечення протезами.