Кропивничанам пропонують влаштуватися на роботу демінерами

 • 24 бер. 2023 17:59
 • 699
  • Новина Кропивничанам пропонують влаштуватися на роботу демінерами Ранкове місто. Кропивницький
   
  Британська неурядова організація MAG запрошує повнолітніх жінок та чоловіків Кіровоградщини доєднатись до команди професіоналів, які долають наслідки російської агресії в Україні.
   
  Організація займається пошуком зацікавлених у працевлаштуванні людей, щоб якнайшвидше розпочати очищення територій від мін та інших вибухонебезпечних залишків війни.
   
  Наразі MAG пропонує вакансію «Демінер/фахівець з розмінування територій». Це – офіційне працевлаштування відповідно до вимог трудового законодавства України, заробітна плата 36 900 до оподаткування, «вахтовий» графік роботи (орієнтовно – 10/4).
   
  Посада не потребує спеціальних вмінь та навичок, адже всі наші спеціалісти проходять поглиблений курс навчання з виявлення вибухонебезпечних предметів (однак, якщо є попередній досвід роботи, – це неодмінний плюс, який може допомогти зробити кар’єру в організації).
   
  У роботі ми використовуємо сучасне обладнання з дотриманням необхідних норм та правил безпеки, і додатково забезпечуємо страхування життя та здоров'я у разі нещасного випадку.
   
  Ви у пошуках роботи і вас зацікавила ця інформація? Звертайтеся до спеціалістів з пошуку персоналу: Юлія Нагорна +38 099 224 27 84  yuliia.nahorna@maginternational.org  або Максим Ярошевський +38 099 224 16 20 maksym.yaroshevskyi@maginternational.org 
   
  Ознайомтесь з вимогами до вакансії та надішліть власне резюме.
   
  Довідково.
  Mine Advisory Group (MAG) - міжнародна гуманітарна організація, яка понад 30 років займається розмінуванням територій у країнах, де ведуться бойові дії.
   
  В Україні організація долучається до протимінної діяльності та інформування населення про мінну безпеку. Наразі філія цієї організації відкрилася у Кропивницькому.
   
  Шукаєте роботу і є бажання ознайомитися з іншими актуальними вакансіями регіону? Відвідайте сайт Кіровоградського обласного центру зайнятості.