Кропивничани скаржаться на роботу Управління соцзахисту

 • 17 серп. 2020 16:35
 • 2520
  • Новина Кропивничани скаржаться на роботу Управління соцзахисту Ранкове місто. Кропивницький
   
  До нашої редакції звернувся помічник депутата Фортечної районної у м.Кропивницькому ради Ігоря Якименка Олександр Скородзієвський і поскаржився на "теплий прийом" відвідувачів з боку Управління соцзахисту населення виконавчого комітету Фортечної районної у м. Кропивницькому ради.
   
  Пан Олександр розповів про те, що у спеку відвідувачі "собезу" (а це в основному люди пенсійного віку) через протиепідемічні заходи змушені стояти і чекати своєї черги на вулиці. Через підвищену температуру повітря деяким людям дуже важко чекати прийому на подвір’ї, а для однієї жінки літнього віку сьогодні навіть викликали "швидку медичну допомогу".
   
  У приміщенні управління працює кондиціонер, пустують стільці, і в цей же час люди непритомніють під пекучим сонцем. 
   
  Можливо, було б доцільно переглянути умови роботи і прийому відвідувачів під час пандемії в управлінні, адже  задача міської влади допомагати містянам, а не псувати їм здоров’я.  Після дискусій з начальником управління для людей поважного віку на ганок винесли лаву.
   
  В той же час у Міську раду міста Кропивницького громадян пускають залюбки.
   
   
  Довідково
   
  Згідно з постановою Кабінету Міністрів від 22 липня 2020 р. №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», Кіровоградська область за рівнем епідемічної небезпеки поширення COVID-19 відноситься до зеленої зони. 
   
  А зелена зона передбачає:
   
  — перебування у громадських будівлях в масках або респіраторах;
   
  — проведення масових заходів: не більше 1 людини на 5 квадратних метрів;
   
  — кінотеатри із заповненістю на 50%;
   
  — перевезення пасажирів тільки в межах сидячих місць. 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
  Міська рада міста Кропивницького