Кропивничанин з-за грат розводив автовласників на гроші

 • 7 бер. 2023 19:00
 • 443
  • Новина Кропивничанин з-за грат розводив автовласників на гроші Ранкове місто. Кропивницький
   
  Викрито телефонного шахрая, який ошукав автовласників майже на двісті тисяч гривень, сповіщає Кіровоградська обласна прокуратура.
   
  «Доброго дня. Я майстер СТО. Потрібно провести додаткові роботи по фарбуванню вашого авто», - приблизно так  зловмисник розпочинав своє спілкування з майбутньою жертвою.
   
  За версією слідства, спритник обрав для себе легкий спосіб заробітку. Телефонував до станцій техобслуговування автомобілів у різні регіони країни та, зловживаючи довірою, дізнавався інформацію про поточні замовлення. Після чого, під виглядом працівника СТО телефонував уже власникам авто та просив термінову передоплату за виконану роботу, або ж виманював грошові кошти за нібито додаткові послуги з ремонту. На сьогодні слідству відомо про 14 епізодів шахрайства.
   
  Підозрюваний   уже притягувався до кримінальної відповідальності й  наразі перебуває у місцях несвободи. Прокурори уже  повідомили йому про підозру у шахрайстві (ч.2 ст.190 КК України).
   
  Досудове розслідування здійснюється СУ ГУНП України в Кіровоградській області під процесуальним керівництвом Кіровоградської обласної прокуратури.