Кропивницькі дорожники ліквідовують аварійну ямковість на вулицях міста

 • 25 січ. 2023 10:46
 • 505
  • Новина Кропивницькі дорожники ліквідовують аварійну ямковість на вулицях міста Ранкове місто. Кропивницький
   
  Дорожники Кропивницького мають максимально використати сприятливі погодні умови для ліквідації аварійної ямковості, наголосили в Кропивницькій міській раді.
   
  В умовах жорсткого дефіциту електричних потужностей і великих ризиків зупинок водопостачання необхідно забезпечити максимальну автономність об'єктів теплогенерації у Кропивницькому. На цьому наголосив заступник міського голови Олександр Мосін під час апаратної наради з керівниками виконавчих органів 24 січня.
   
  Минулого тижня на магістральному теплопроводі діаметром 800 мм, що у 101-му мікрорайоні міста, сталося два пориви, через які майже на 18 годин зупинилася Південно-західна котельня.
   
  Олександр Мосін відзначив, що КП “Теплоенергетик” власними силами ліквідували аварію і виконали ремонтні роботи, внаслідок чого скоротили підживлення котельні водою до 40 метрів кубічних на годину. Це значно менше, ніж було до цього і дозволяє підприємству довше доставляти тепло до помешкань кропивничан у разі перебоїв із водопостачанням.
   
  Заступник міського голови також доручив дорожникам Кропивницького максимально використати сприятливі погодні умови, щоб ліквідувати аварійну ямковість холодним асфальтом на транспортних магістралях обласного центру.
   
   
  Минулого тижня спеціалісти КП «Універсал 2005» працювали над відновленням дорожнього покриття на вулицях Пацаєва, Юрія Коваленка, Комарова, Родниковій, Преображенській, Гоголя, Святослава Хороброго та Кропивницького. Одночасно виконано ремонт перильного огородження по вулиці Романа Шухевича.
   
  Дві бригади дорожньої техніки працювали над виправленням профілю дороги:
  • перша бригада: вулиці Павлоградська, Вітебська, Львівська, провулок Безіменний, безіменна дорога що веде до містка на Стару Балашівку;
  • друга бригада: заїзд по проспекту Університетський, проспект Промисловий.
  За планом робіт грейдерування дорожнього покриття здійснювалося по вулицях Полтавська, Харківська, дорога від кінцевої зупинки №274 до залізничного переїзду, Глазунова, Дружби, Лебедєва, Ползунова, Тетяни Яблонської, на проїзді між вулицями Архангельською та Михайлівською.