Кропивницькі піротехніки повернулися додому з деокупованої Харківщини

 • 29 вер. 2023 15:00
 • 420
  • Новина Кропивницькі піротехніки повернулися додому з деокупованої Харківщини Ранкове місто. Кропивницький

  У лавах кропивницьких піротехніків, які працюють у складі зведених загонів ДСНС на деокупованих територіях, відбулася чергова ротація.

  Вчора, 28 вересня, наші славні сапери, що з серпня працювали на Харківщині, нарешті, повернулися додому. З нетерпінням на них чекали рідні та колеги по службі.

  Виснажені напруженою працею та втомлені після тривалої дороги, хлопці роблять перші кроки по території рідного підрозділу, складають робоче спорядження та особисті речі. Повернення додому, де, як то кажуть, навіть стіни допомагають, даються з легкістю. Бійці вдихають на повні груди повітря рідної Кіровоградщини, вітаються з друзями, посміхаються та радіють, що нині вже вдома.

  «Щоразу повертаючись з виконання бойових завдань, - кажуть хлопці, - тільки тут, вдома, відчуваєш, наскільки втомився. Там, сам на сам з небезпекою, ти завжди зосереджений, на максимумі уваги та обережності, адже розумієш, що від твоїх дій залежить і життя хлопців, що поряд. Там ти в єдиному потоці, і немає часу на інші думки, зокрема про відпочинок. Ти просто не даєш собі можливості розслабитися. На нашому боці завжди - знання, професійний досвід та підтримка колег», - переконані вибухотехніки.

  Навіть титани, час від часу, потребують вихідних для відновлення сил. Тож, попереду на наших героїв чекає заслужений відпочинок, робота з психологами, спрямована на зняття внутрішньої напруги та розвантаження нервової системи.

  А ми вітаємо віртуозів небезпечного ремесла з успішним поверненням та пишаємося нашими мужніми лицарями!

  Джерело: ГУ ДСНС України у Кіровоградській області