• 5 черв. 2024 11:00
  • 317
    • Новина Кропивницька команда скелелазів стала переможцем Чемпіонату України зі селелазіння Ранкове місто. Кропивницький

Чемпіонат України зі скелелазіння серед учнів у дисциплінах «трудність» та «швидкість» пройшов у Кременчуці Полтавської області з 30 травня по 01 червня. У змаганнях взяли участь 164 спорсмени з шести регіонів України

Вихованці Кропивницької дитячо-юнацької спортивної школи №1 успішно виступили на чемпіонаті. В особистих змаганнях швидкість чемпіоном України став Олексій Луценко, срібною призеркою стала Євгенія Рижко, яка виконала норматив кондидата в майстри спорту України. У командному заліку серед молоді команда Кіровоградської області зайняла перше місце завдяки виступам Олексія та Євгенії. До десятки сильніших увійшлі Вероніка Теренчин, Данило Щерба, Данеїл Хайдаров.

Підготували спортсменів тренери-викладачі Микола та Юрій Побережці.

Джерело: Кропивницька міська рада