Кропивницька «Зірка» програла аутсайдерові «Чорноморцю»

• 12 вер. 2017 11:30
  • 847
    • Новина Кропивницька «Зірка» програла аутсайдерові «Чорноморцю» Ранкове місто. Кропивницький

Маємо гірке розчарування: десятого вересня наші земляки після двох перемог, відпочивши під час перерви в чемпіонаті, програли 0:1
    команді, яка посідає 12-е місце в турнірній таблиці. Та ще й на рідному стадіоні.
    Це тим більш прикро, що в попередній грі кропивничани здолали торішнього бронзового призера Прем’єр-ліги «Зорю», а одесити грали
    оновленим складом, який нещодавно призначений головний тренер гостей Олег Дулуб зібрав лише за декілька днів до гри із «Зіркою».
    Наші гравці хоча й панували на полі, однак грали без натхнення, тож це панування аж ніяк не відбилося на рахунку. До 36-ї хвилини одесити біля наших воріт майже не з’являлися, через що кропивницькі оборонці втратили пильність — і капітан «Чорноморця» Денис Ватін головою забив гол у ворота Євгена Паста. Тут наші краяни ніби прокинулися, але цього виявилося замало, щоб переламати гру, хоча до її кінця залишався ще шматочок першого тайму й цілий другий. Футбольна фортуна зовсім відвернулася від «Зірки», і остаточно в цьому її вболівальники переконалися, коли в компенсований час Ігор Загальський влучив у стійку воріт «Чорноморця»...
    Тепер прихильники нашої команди дуже очікують, що команда зробить висновки з поразки і зіграє набагато краще 16 вересня в Маріуполі з тамтешньою однойменною командою.