Кропивницький ЦНАП «Прозорий офіс» видає військово-обліковий документ з QR-кодом

 • 27 черв. 2024 10:30
 • 1032
  • Новина Кропивницький ЦНАП «Прозорий офіс» видає військово-обліковий документ з QR-кодом Ранкове місто. Кропивницький

  Від 25 червня поточного року адміністратори Центру надання адміністративних послуг «Прозорий офіс» Кропивницького при уточненні облікових даних видають військово-обліковий документ із QR-кодом, за яким перевірятимуть дійсність документа.

  Документ сформується, якщо в Єдиному державному реєстрі призовників, військовозобов’язаних та резервістів є вся необхідна інформація про заявника.

  Як це працює?

  Військовозобов’язаний українець чи українка приходить до ЦНАПу - надає актуальні дані про себе та підтверджує їх - адміністратор вносить дані в електронну систему - інформація автоматично підтягується в Оберіг - заявник отримує військово-обліковий документ із QR-кодом. У разі відсутності інформації - заявник зможе отримати лише Витяг з Реєстру, що свідчить про уточнення даних заявника і не є військово-обліковим документом.

  За вашим бажанням адміністратор надішле PDF-файл сформованого військово-облікового документа на електронну пошту (за наявності) або одразу роздрукує його. Він має таку ж юридичну силу, як і документ в електронній формі.

  Міністерство цифрової трансформації України наголошує, що «якщо раніше отримували витяг із печаткою та підписом про уточнення даних, зможете повторно звернутися до ЦНАПу та отримати новий із QR-кодом. Документ дійсний один рік з моменту формування».

  Уточнення військово-облікових даних та отримання документа з QR-кодом у ЦНАПі в середньому триває до 15 хвилин (без урахування черги).

  Для оновлення необхідно особисто прийти у центр надання адміністративних послуг. При собі потрібно мати наступні документи:

  - паспорт;

  - ідентифікаційний код.

  Важливо: Центр прийматиме усіх військовозобов'язаних.

  Документи подаються адміністраторам, які працюють у синьому секторі Центру (122, 123 кабінети). Працівники ТЦК не приймають у ЦНАПі.

  Обов'язково візьміть талон електронної системи керування чергою. У нагоді стануть адміністратори головної рецепції.

  Адміністратор у електронній системі заповнює заяву, у якій, зі слів військовозобов'язаного, вказує наступні дані:

  - прізвище, ім'я, по батькові;

  - дата народження;

  - фактичне місце проживання (у разі, якщо не збігається із місцем реєстрації, то вказується саме та адреса, де фактично проживає заявник, а не та, де він зареєстрований);

  - номер телефону;

  - адресу електронної пошти (за наявності).

  Нагадуємо, що ЦНАП «Прозорий офіс» працює за таким графіком: понеділок - четвер із 8:00 до 17:00 год. У п'ятницю до 16:00 год.

  Наша адреса: вул. Архітектора Паученка, 41/26 (навпроти обласного краєзнавчого музею).

  Джерело: Кропивницька міська рада