Кропивницький: Дванадцять родин переселенців взяли на квартирний облік

 • 4 жовт. 2022 17:04
 • 557
  • Новина Кропивницький: Дванадцять родин переселенців взяли на квартирний облік Ранкове місто. Кропивницький
   
  Щотижня у Кропивницькому нові родини вимушених переселенців стають на облік для отримання тимчасового житла, інформує міська рда у ФБ.
   
  Керуюча справами виконавчого комітету Кропивницької міської ради Світлана Балакірєва провела засідання громадської комісії з житлових питань сьогодні, 4 жовтня. 
   
  Комісія розглянула п'ять питань.
  Відповідно до заяв та поданих документів комісія розглянула та рекомендувала виконавчому комітету взяти на облік для отримання тимчасового житла 12 родин вимушених переселенців з Луганської, Донецької, Запорізької, Херсонської областей, вісім сімей у першочерговому порядку. В усіх взятих на облік житло зруйноване або непридатне для проживання, у складі цих родин є пенсіонери та неповнолітні діти.
   
  Разом із тим, комісія погодила надання ордера на кімнату у гуртожитку по проспекту Університетському, 21, мешканці, яка проживає тут з 1989 року.
  Окрім цього, комісія також розглянула питання про взяття на квартирний облік трьох родин у позачергову чергу та зняття двох родин з квартирного обліку, як таких, що поліпшили свої житлові умови.