Кропивницький: Мешканцям гуртожитку по Університетському, 21 відремонтують дах

 • 23 вер. 2022 10:05
 • 495
  • Новина Кропивницький: Мешканцям гуртожитку по Університетському, 21 відремонтують дах Ранкове місто. Кропивницький
   
  Мешканці гуртожитку по Університетському, 21 у Кропивницькому отримують довгоочікувані ордери на житло, інформує міська рада у ФБ.
   
  Учора, 22 вересня, ще 22 мешканці гуртожитку по Університетському, 21, який рішенням Кропивницької міської ради передали у комунальну власність, отримали свої довгоочікувані ордери на власне житло. Ці документи дозволять їм у подальшому нарешті реалізувати свої житлові права і приватизувати помешкання. 
   
  Вручила ордери керуюча справами виконавчого комітету міської ради Світлана Балакірєва.
   
  - Ці ордери і для вас, і для нас — велика перемога. Значну  роль у цій ситуації відіграла і принципова позиція Андрія Райковича, який зараз очолює обласну військову адміністрацію, адже саме він скерував виконавчі органи і мав волю боротися за відновлення справедливості. Робота продовжується, зокрема для юридичного управління міської ради, адже ще тривають суди по скасуванню арештів, накладених на майно, - наголосила Світлана Балакірєва.
   
  Разом з тим, вона закликала мешканців гуртожитку дбати надалі не лише про свої квартири: “Нехай для вас стане спільною мета перетворити гуртожиток по Університетському з проблемного будинку, на зразковий!” 
   
  Люди дякували і не приховували той факт, що до останнього не вірили, що їх підтримають, і вся ця скандальна багаторічна історія, пов'язана із гуртожитком, дійде до свого логічного завершення із позитивним результатом для них. 
   
  У міській раді не випускають з поля зору ситуацію із гуртожитком і надалі — супровід в судах, де це потрібно, продовжується, більше того, взялись за вирішення найнагальнішої проблеми багатоповерхівки: розпочали ремонт покрівлі.