Кропивницький міський осередок ВГО «Сокіл» провів тренування з тактики
14 бер. 2017 17:13
2516
У минулі вихідні Кропивницький міський осередок ВГО «Сокіл» провів тренування з тактики.
Розташувавшись у Лісопарковій, сокільці відпрацювали основи поводження зі зброєю, руху колоною, маскування та стрільби, а також провели змагання на встановлення та виявлення засідок.
Молодь регулярно проводить бойові навчання, щоб у відповідальний момент бути готовими стати на захист своєї держави.
"Сокіл" займається національно-патріотичним вихованням, а військова дисципліна і мілітарна практика якнайкраще вибудовує ці риси у молодих індивідумів", - розповів очільник Кропивницького міського осередку ВГО «Сокіл» Геннадій Маламен.
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/B56RUTFH.jpg)
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/Fcw8Dw8e.jpg)
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/U7JE1PUp.jpg)