Кропивницький обов’язково стане кінематографічною столицею України

 • 10 квіт. 2018 12:13
 • 937
  • Новина Кропивницький обов’язково стане кінематографічною столицею України Ранкове місто. Кропивницький
   
  Червона доріжка, фотозона, фестивальні фільми, жюрі, призи та неперевершені емоції причетності. Цього року ПриватБанк став партнером  сьомого ліцейного фестивалю аматорського кіно «Промінь-2018».  Про це повідомляє прес-служба ПриватБанку у Кропивницькому.
   
  5 квітня відбувся показ короткометражних фільмів, створених учнями 9-11-х класів комунального закладу «Педагогічний ліцей Кіровоградської міської ради Кіровоградської області»  Центальноукраїнського державного педагогічного університету ім. В. Винниченка. У своїх короткометражках команди розкривали проблеми бідності, охорони здоров’я, якісної освіти, чистої води і санітарії, екології, відповідального використання ресурсів землі та економії власних коштів.
   
  «Я вперше на червоній доріжці, скажу вам відверто це - фантастично!, - сказала Раїса Кілімніченко, заступник директора Кіровоградської філії ПриватБанку, виступаючи на церемонії нагородження. - Нам сподобались усі роботи. Приємно, що кожна команда готувалась, писали сценарії, знімали, монтували, трудились. Тому ми підготували заохочувальні призи усім командам юних кінематографістів - сертифікати на відвідування квест-кімнати ЮніорБанку. Але фестиваль є фестиваль, і мають бути переможці, обрані поважним і професійним жюрі. Вітаємо їх та даруємо сертифікати на отримання грошових нагород від ПриватБанку. Сьогодні у конкурсному показі приймали участь 12 команд ліцею. І це не межа. Адже наступного разу можна запросити до участі команди з інших учбових закладів міста, потім - області. Ну а далі, в перспективі - і всієї України. Дерзайте, а ми - підтримаємо!»
   
   
  «Приємно, що у фестивалі прийняли участь і мої юніори, - ділиться враженнями від фестивалю Костянтин Ланецький, керівник відділення №107 Кіровоградскьої філії ПриватБанку. - Навчання у Бізнес-Школі не пройшли дарма. Тему для короткометражки обрали саме про економію та заощадження коштів. І хоча вони не стали переможцями, але участь у такому фестивалі стане для них справжнім і цінним досвідом».
   
  ЮніорБанк - це соціальна програма фінансової грамотності для школярів, що принципово відрізняється від звичних шкільних програм. Перш за все, це захоплюючий матеріал! Тут немає нудних уроків і конспектів, усе навчання проводиться в інтерактивній ігровій формі. Навчання фінансовій грамотності проходить у форматах:
   
  Екскурсії у відділення ПриватБанку;
   
   
  ЮніорБанк не тільки навчає дітей фінансовій грамотності, але й підтримує програми здорового способу життя для школярів, проводить акції та конкурси, дає можливість дітям спілкуватися з однолітками з різних куточків світу. Пропуском у ЮніорБанк є Картка ЮНІОРА, що випускається за згодою та під контролем батьків. Це справжня платіжна картка, з якою школяр може користуватися «дорослими» банківськими послугами.