Кропивницький військовий пенсіонер відзначив свій 100-ий день народження

 • 6 лют. 2018 15:37
 • 1330
  • Новина Кропивницький військовий пенсіонер відзначив свій 100-ий день народження Ранкове місто. Кропивницький
   
  Родина довгожителів Кропивницького поповнилася - свій 100-ий день народження відзначив Микола Тарасович Черненко. Про це повідомляє сайт Міської ради Кропивницького.
   
  Кропивничанин Микола Тарасович Черненко відзначив 3 лютого свій 100-літній ювілей. Привітати іменинника, який мешкає у будинку своєї онуки, цього дня зібралася вся велика родина ювіляра.
   
  Теплі слова вітання від міського голови Андрія Райковича Миколі Тарасовичу передали його заступник Наталія Дзюба та начальник управління соціальної підтримки населення міської ради Юлія Вовк. Вони побажали ювіляру ще довгих років життя і вручили матеріальну допомогу від міської влади та традиційний подарунок – теплу ковдру.
   
  Микола Тарасович Черненко є учасником бойових дій, військовий пенсіонер. Народився у селі Катеринівка Кіровоградського району в родині селян. Закінчив 7 класів школи та продовжив навчання у Кровоградському будівельному технікумі, а згодом у Ленінградському і Одеському артилерійських училищах. Під час Другої світової війни воював на території України та Карелії. Після війни продовжив військову службу до виходу на пенсію.
   
   
  Нагадаємо: Кропивничани, давайте допоможемо семирічному Андрійку