"Кіровоград" перейменували
4 лип. 2016 15:28
806
Відсьогодні середній десантний корабель "Кіровоград" носитиме звання Героя АТО Юрія Олефіренка
Указ Президента України Петра Порошенка про перейменування зачитали сьогодні, під час святкувань Дня воєнно-морського флоту України, що пройшли в Одесі. В урочистостях взяли участь Президент України Петро Порошенко, голова Кіровоградської ОДА Сергій Кузьменко, міський голова Кіровограда Андрій Райкович та рідні Юрія Олефіренка.