Кіровоградці переграли словаків

• 7 лип. 2016 14:31
  • 892
    • Новина Кіровоградці переграли словаків Ранкове місто. Кропивницький

Початок гри запам’ятався обопільною боротьбою суперників у центрі поля. Варто зазначити, що вже другий поєдинок кіровоградців на Закарпатті супроводжує рясна злива, тож поєдинок знову проходив на важкому полі. Але на 12-й хвилині підопічні Сергія Лавриненка провели контратаку, в ході якої заробили кутовий. Подачу від прапорця ударом головою замкнув Володимир Баєнко, який забив свій перший гол у складі «Зірки» – 1:0.

За хвилину «Зірка» отримала можливість подвоїти рахунок, але Олексій Чичиков, після прострілу від Артема Сітала, пробив точно в руки голкіперу. А ще пізніше Андрій Бацула зі штрафного вистрілив над воротами. Узагалі, наша команда створювала дуже багато моментів та запам’яталася якісною грою на флангах. Ще раз забити підопічним Сергія Лавриненка вдалося на 33-й хвилині, коли Олексій Чичиков замкнув  флангову подачу Артема Щедрого.

У другому таймі картинка на полі не змінилася. Уже за п’ять хвилин після свистка арбітра з перерви, Андрій Бацула здалеку знову пробив вище. Словакам удалося провести лише дві атаки, обидві завершилися стандартом. Та спочатку м’яч пролетів поруч зі стійкою, а згодом Геннадій Ганєв перехопив навісну подачу. «Зірка» продовжувала гнути свою лінію. Ігор Загальський якісною передачею вивів сам на сам із воротарем Артема Сітала, та наш нападник пробив вище. На 72-й хвилині м’яч поцілував стійку, після удару Романа Попова, а на 90-й хвилині він пробив трохи неточно. Та між тим «Зірка» забила втретє. Ігор Загальський класним ударом закрутив м’яч у дальній кут воріт. Тож, перемога нашої команди – 3:0.

«Зірка» (Кіровоград) – «Кошице» (Словаччина) – 3:0 (2:0).