Кіровоградців запрошують долучитися до незвичної вікторини

 • 8 квіт. 2016 15:53
 • 1016
  • Новина Кіровоградців запрошують долучитися до незвичної вікторини Ранкове місто. Кропивницький

  В рамках реалізації міжнародного освітнього проекту Міксіке до 26 квітня 2016 року для учасників з Латвії, Естонії та України відкрито доступ до мультилінгвальної вікторини «Вивчайте світ за допомогою різних мов!» http://lviv.miksike.net/#/en/tests.html. Запитання сформульовані на 6 мовах (українська, англійська, естонська, латиська, російська, німецька). Для відповідей учаснику надається одна спроба (60 хвилин). Для пошуку відповідей можна використовувати будь-які інтернет-джерела та перекладачі. Приймаються та зараховуються лише індивідуальні відповіді зареєстрованих користувачів. Колективні відповіді (групи, класу, команди) не зараховуються.

  За посиланням http://lviv.miksike.net/#/en/gnews.html?displaynews=855 описано алгоритм реєстрації для участі в Міжнародному проекті  Міксіке в Україні. Будь-який дорослий може зареєструватися обравши навчальний заклад, який він закінчив чи в якому навчаються його діти, онуки.

  Серед учасників з трьох країн які дали правильні відповіді на усі запитання будуть розіграні цінні подарунки.

  Усі заходи в рамках проекту "Міксіке в Україні" (http://lviv.miksike.net/) для загальноосвітніх навчальних закладів України проводяться безкоштовно.

  Долучайтесь до надзвичайно цікавої і нестандартної вікторини.

  Про Міжнародний освітній проект Міксіке (слово «міксіке» в перекладі з естонської – чомучка):

  У 2011 року розпочалась співпраця Міксіке з Україною за підтримки Arengukoostöö Programm (Estonian Development Cooperation) Міністерства закордонних справ Естонії. У 2011-2013 роках проект «Міксіке в Україні» реалізовувався у Криму. У 2014 році, у зв'язку із соціально-політичними подіями в Україні, проект продовжив свою роботу на материковій Україні. Пілотним регіоном для реалізації проекту було обрано Львівську область. Успішний досвід реалізації проекту у 2014-2015 навчальному році знайшов підтримку у Міністерстві освіти і науки України (лист МОН № 2/2-14-600-15 від 26.03.2015 р.) дозволив організаторам та донорам проекту ініціювати його продовження та поширення в інших регіонах України.

  Проект сприяє розвитку зв’язків між навчальними закладами України, Естонії та інших країн Євросоюзу, підвищення якості та ефективності навчання у ЗНЗ за допомогою інформаційних технологій, підвищення кваліфікації вчителів у селах і малих містах, розширення можливостей розвитку онлайнового навчання. Співпраця в рамках проекту - це рівноправне партнерство.

  Всі заходи для шкіл України організовуються та проводяться безкоштовно.

  Контактна особа в Кіровоградській області: Чала Марина Станіславівна - координатор Міжнародного освітнього проекту Міксіке у Кіровоградській, Черкаській, Полтавській областях, завідувач науково-методичної лабораторії інформатики та інформаційних технологій навчання КЗ «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського»