Кіровоградців запрошують на бібліотечні заходи

 • 14 трав. 2016 11:10
 • 1030
  • Новина Кіровоградців запрошують на бібліотечні заходи Ранкове місто. Кропивницький

  Користуємося самі і вам радимо! В інформаційно-бібліографічному відділі (ІІ поверх) вам допоможуть знайти необхідні законодавчі документи; надіслати в ВАТ «Кіровоградгаз» повідомлення про показники лічильника газу; роздрукують бланки платіжних квитанцій для сплати за послуги водопостачання та водовідведення, оформити електронний квиток на потяг тощо. Послуги для користувачів бібліотеки надаються безкоштовно!

  16 травня до Дня слов'янської писемності і культури у відділі обслуговування користувачів працює  виставка-інсталяція «Витоки слов’янської культури».

  Лише тиждень, з 16 до 22 травня у відділі документів іноземними мовами працюватиме мобільна книжкова виставка «Книжковий Big-Ben». Виставка розповідає про сучасне значення англійської мови як світової мови. Інсталяція уже побувала в кількох містах України і через тижень прямує далі. Тож не втратьте нагоди побачити унікальні документи. Вхід – вільний.

  17 травня з 14.00 відбудеться інформаційно-просвітницька акція в рамках Тижня планування сім’ї, під час якої члени громадської організації ОЖІС та волонтери на вулиці біля обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського розповсюджуватимуть сучасні інформаційні матеріали про кохання та збереження репродуктивного здоров’я. Новинкою є буклет  про збереження репродуктивного здоров’я для чоловіків-військовослужбовців «Захищаєш країну – захисти себе».  

  21 травня країна готується  до святкування Дня Європи в України. Обласна бібліотека ім. Д. Чижевського  підготувала цикл заходів, ряд яких є й інтерактивні  - перегляди фільмів, презентації, традиційний Єврофестиваль, так і традиційні – з початку травня у відділі обслуговування користувачів (ІІІ поверх) працює книжкова виставка «Європейський день». Детальніше слідкуйте за анонсами в соціальних мережах. 

  ВХІД НА БІБЛІОТЕЧНІ ЗАХОДИ — ВІЛЬНИЙ