Кіровоградщина: Асоціація міст України закликає до обговорення змін до Конституції

 • 24 лют. 2020 12:30
 • 1014
  • Новина Кіровоградщина: Асоціація міст України закликає до обговорення змін до Конституції Ранкове місто. Кропивницький
   
     Члени Правління Асоціації міст України, до якого входять міський голова Кропивницького Андрій Райкович та голова Маловисківської ОТГ Юрій Гульдас схвалили Концепції та кілька десятків принципових змін до законодавчих норм для забезпечення балансу загальнодержавних та місцевих інтересів, створення комфортного життєвого середовища мешканців громад, - повідомляє Валентина Остапчук, консультант з комунікації Кіровоградського РВ АМУ. 
   
        Важливо наголосити, що Асоціація міст України на сьогодні єдина, хто підготував як концептуальне бачення, так і текстові пропозиції до законопроєкту конституційних змін щодо місцевого самоврядування та територіальної організації влади. 
      
    Тож сьогодні Кіровоградське РВ закликає представників виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та громадськість ознайомитись з напрацюваннями експертів та долучитись до обговорення: 
   
  Концепцію змін до Конституції України в частині місцевого самоврядування та територіальної організації державної влади можна завантажити 
   
  пропозиції до проєкту Закону України «Про внесення змін до Конституції України щодо місцевого самоврядування та територіальної організації державної влади», можна завантажити 
   
       
         - Ми готові до діалогу та переконані, що позиція громад має бути врахована. Адже саме на них лежить відповідальність за надання якісних послуг та створення гідних умов життя для громадян, що і є метою реформи, яку мають закріпити зміни до Конституції, - підкреслює Олександр Слобожан, Виконавичй директор АМУ.
   
        АМУ також надіслала ці документи Президенту України, Верховній Раді та Кабінету Міністрів і звернулася з проханням врахувати їх при публічному обговоренні конституційних змін.
   
  АМУ, яка об’єднує 878 громад, наголошує, що залучення її представників при опрацюванні остаточного тексту проєкту змін до Конституції України в частині місцевого самоврядування та територіальної організації державної влади є вкрай важливим. Саме такий шлях сприятиме досягненню консенсусу та порозуміння щодо внесення змін до Основного Закону нашої держави.
   
   
  Валентина Остапчук 
  (Фото з відкритих джерел)