Кіровоградщина: Депутати сільських рад голосують за виділення собі земельних ділянок

 • 26 жовт. 2022 10:35
 • 697
  • Новина Кіровоградщина: Депутати сільських рад голосують за виділення собі земельних ділянок Ранкове місто. Кропивницький
   
  П’ятьох депутатів однієї із сільських рад притягнуто до адмінвідповідальності за вчинення правопорушень, пов’язаних з корупцією, інформує пресслужба обласної прокуратури.
   
  Депутати всупереч вимогам законодавства не повідомили сільраду про наявність у них реального конфлікту інтересів та взли участь у голосуванні за прийняття рішень про відведення земельних ділянок собі та близьким особам.
   
  Рішенням міськрайонного суду депутатів сільської ради визнано винними за ч.1 та ч.2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 3400 грн. (кожному).
  Постанови суду набрали законної сили. 
   
  ДОВІДКОВО:
   
  Відповідно до частини першої статті 28 вищезазначеного Закону Особи, зазначені у пунктах 1, 2 частини першої статті 3 Закону зобов’язані:  вживати заходів щодо недопущення виникнення реального, потенційного конфлікту інтересів; не вчиняти дій та не приймати рішень в умовах реального конфлікту інтересів; вжити заходів щодо врегулювання реального чи потенційного конфлікту інтересів.
  Відповідно до підпункту «б» пункту 1 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції» суб’єктами, на яких поширюється дія цього, є депутати місцевих рад.