Кіровоградщина перейматиме німецький досвід

 • 31 серп. 2016 14:36
 • 932
  • Новина Кіровоградщина перейматиме німецький досвід Ранкове місто. Кропивницький
   
  30 вересня члени тристоронньої соціально-економічної ради області на чолі із головою облдержадміністрації Сергієм Кузьменком зустрілися з представником асоціації роботодавців металообробки та електротехнічного машинобудування NORDMETAL (Німеччина) Генрі Циммерманном. Участь у зустрічі, зокрема взяли голова Наглядової ради ПрАТ "Гідросила ГРУП", співголова обласної тристоронньої соціально-економічної ради Павло Штутман, генеральний директор обласного об'єднання організації роботодавців Олександр Саінсус; генеральний директор приватного підприємства "Приватна виробнича фірма "Ацинус" Григорій Урсол, голова Федерації профспілок області, співголова обласної тристоронньої соціально-економічної ради Максим Баланенко, голова обласної організації профспілки працівників культури, заступник співголови обласної тристоронньої соціально-економічної ради Зоя Кадук, заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Світлана Лобанова та керівники окремих структурних підрозділів облдержадміністрації.
  Оскільки на порядку денному зустрічі стояло питання налагодження соціального діалогу в межах регіону і перейняття німецького досвіду під час реалізації цього процесу, найперше Сергій Кузьменко розповів про принципи роботи тристоронньої ради Кіровоградщини, яка, власне, і працює над цим завданням в області.
  - Робота Ради є одним із важливих шляхів збереження взаєморозуміння в суспільстві, розвитку демократії, забезпечення балансу інтересів працівників, роботодавців та влади. Серед ключових напрямів співпраці влади, роботодавців і профспілок – розвиток виробництва та підвищення рівня зайнятості населення, - наголосив Сергій Кузьменко.Про те, як налагоджується соціальний діалог в Німеччин,і Генрі Циммерманну довго розповідати не довелося, адже рівень життя в даній країні говорить сам за себе.
  Користуючись нагодою Сергій Кузьменко подякував німецькій стороні за надавану підтримку Україні в цей складний для неї час. Відзначив він і допомогу, яку отримає область від німецького Уряду та неурядових фондів у реалізації різних проектів, як то ремонт закладів соціальної інфраструктури, наприклад.
  Серед питань, які обговорювались, – наміри Кіровоградщини ввійти до складу пілотних регіонів з реалізації проекту співпраці із асоціацією роботодавців металообробки та електротехнічного машинобудування NORDMETAL. В деталі проекту Генрі Циммерманн наразі не став вдаватися, оскільки наголосив, що перш ніж перейти до підготовки конкретних угод, німецька сторона ретельно підбиратиме підприємства, з якими буде готова співпрацювати.