Кіровоградщина: Представники Гайворонської громади почастували захисників смаколиками
Смаколики від Гайворонської громади відправили військовим напередодні Великодня, сповіщає Кіровоградська обласна державна адміністрація.
Впродовж декількох днів, напередодні Великодня, українським військовим відправлялися пакунки з різноманітними смаколиками від Гайворонської міської ради, Хащуватського ліцею та Гайворонського професійного аграрного ліцею.
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/QvKDCtTV.jpg)
Це були традиційні пасочки та крашанки, ковбаса власного виробництва, печиво, вареники, козацька паста, крупи, тушковані страви, серветки, носки та безліч інших необхідних речей.
- Це маленька, але важлива подяка військовим, які віддають своє життя за захист нашої країни. Такі ініціативи не тільки підтримують моральний дух військових, але й показують, що їхні зусилля не залишаються непоміченими, - повідомили у Гайворонській міськраді.