Кіровоградщина: В Олександрії попрощалися з захисником Максимом Цимбалом

 • 15 лют. 2023 10:30
 • 451
  • Новина Кіровоградщина: В Олександрії попрощалися з захисником Максимом Цимбалом Ранкове місто. Кропивницький
   
  14 лютого у Палаці культури «Світлопільський» попрощалися із загиблим воїном  Максимом Цимбалом, сповістили в Олександрійській міській раді. Поховання бійця відбулося на центральному кладовищі.
   
  Цимбал Максим Віталійович народився 10 травня 1999 року. Загальну середню освіту здобув у ліцеї №17, після чого вступив до Донецького  національного медичного університету, де  отримав кваліфікацію лікаря.
   
  Проходячи інтернатуру у військовому  медичному шпиталі, вирішив змінити напрямок освіти на спеціальність бойового медика.
   
  Максим продовжив службу в 501-му батальйоні 36 бригади у місті Бердянськ. На момент повномасштабного вторгнення був інструктором у навчальному центрі «Десна»  Чернігівської області, де викладав тактичну медицину. 
   
  У березні переїхав до свого підрозділу в місті Запоріжжя та захищав кордони області. Контрактник, бойовий медик морської піхоти Максим Цимбал загинув 1 квітня 2022 року під час виконання бойового завдання в районі села Мирне Запорізької області. На момент загибелі йому було лише 22 роки. Нещодавно тривала експертиза підтвердила смерть Героя.
   
  Вже посмертно Указом Президента України наш земляк був нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеню.
   
  Вічна слава Герою!