Кіровоградські фіскальники розказали про «публічку»

 • 18 квіт. 2016 10:54
 • 859
  • Новина Кіровоградські фіскальники розказали про «публічку» Ранкове місто. Кропивницький

  У січні-березні 2016 року до територіальних органів ГУ ДФС у Кіровоградській області надійшло 34 запита на отримання публічної інформації (15 – поштою, 12 – електронною поштою та 7 запитів – особисто від запитувачів).

  З них: 16 запитів надійшли від юридичних осіб, 9 запитів – від фізичних осіб та 9 запитів – від об’єднань громадян без статусу юридичної особи.

  Всі запити було розглянуто та опрацьовано у строк, встановлений  частиною 1 ст.20 Закону України від 13 січня 2011 року №2939-VІ «Про доступ до публічної інформації», з яких: задоволено 33 запита; відмовлено по 1 запиту, у зв’язку з тим, що інформація стосувалася діяльності третіх осіб.

  Питання, порушені в запитах, стосувались надання копії Положення про підпорядковану ОДПІ, інформації щодо рахунків для сплати податків, наявності (відсутності) розбіжностей по ПДВ між контрагентами, суми заборгованостей, сплати земельного податку, діяльності третіх осіб, доходів голови с/ради, електронних договорів, перевірок відповідно до Закону України «Про очищення влади», інформації про діяльність третіх осіб.

   

  ГУ  ДФС у Кіровоградській області