Кіровоградські спортсмени повернулися з турніру з перемогою

• 10 трав. 2016 15:31
  • 980
    • Новина Кіровоградські спортсмени повернулися з турніру з перемогою Ранкове місто. Кропивницький

7 травня в Полтаві пройшов відкритий Кубок полтавської області по Таеквон-до ІТФ серед кадетів та юніорів. Змагання проводилися за трьома видами програми: особистий туль, спарринг та командний спарринг.

У змаганнях брали участь 250 спортсменів із 7 міст України. У складі збірної кіровоградської області  виступали таеквондисти з КДЮСШ №2, СК «Ван Вей», ДЮК «Мрія» та ДЮК «Надія»..

Чемпіонами турніру стали: Ейвазов Юсіф, Діордієва Лілія, Ніколаєнко Юрій, Юрченко Данило, Лайок Богдан, Попруга Юлія, Періханян Размік, Бутурліменко Павло та Олійник Анастасія.

Срібну медаль отримали: Грузін Діана та Дубовик Ярослав.

Володарем бронзової медалі стали: Зюнзя Ілля, Горбатов Сергій, Захарченко Віталій, Конопацький Антон та Прудкун Олександр.

Тренують спортсменів: Зюнзя Ігор, Конопацький Андрій та Лягаєва Владислава.

Спортсмени та тренери виражають слова подяки за надану допомогу президенту обласної федерації Таеквон-до ІТФ Зайцеву Денису Анатолійовичу.

Найближчі плани федерації: 21 травня в спорт залі «Зірка» провести турнір присвячений пам’яті загиблого в АТО Волохова Олексія.