Кіровоградські тепловики вимагають розрахунку від споживачів

 • 17 трав. 2016 09:54
 • 693
  • Новина Кіровоградські тепловики вимагають розрахунку від споживачів Ранкове місто. Кропивницький

  Шановні споживачі ДП "Кіровоградтепло" ТОВ "ЦНТІ УНГА"!

  Терміново погасіть заборгованість за послуги з централізованого опалення! 

  Підприємство  розпочало підготовку  до   нового опалювального сезону  для стабільної роботи  теплового господарства у зимовий період.

  Для проведення розрахунків за використаний на виробництво теплової енергії природний газ у зимовий період 2015/2016 року та для  ефективного  проведення  ремонтних робіт в міжопалювальний період,  ДП "Кіровоградтепло" ТОВ "ЦНТІ УНГА" наполягає на терміновому погашенні заборгованості за надані послуги з централізованого опалення.

  Станом на 16.05.2016 року заборгованість фізичних осіб (населення)  за надані послуги з централізованого опалення становить 36,2 млн. грн. Запрошуємо  споживачів до абонентного відділу підприємства  звірити стан розрахунків та оплатити наявну заборгованість  за послуги з теплопостачання. У міжопалювальний період прийом громадян абонентним відділом здійснюється у понеділок, вівторок, середу   з 8.00 до 17.00 за адресою: вул. Гришина (Кутузова) 23/16 (2 поверх). Телефони для довідок : 56-15-02, 56-15-19

  Звертаємось до боржників підприємства, які заборгували велику суму та не мають можливості сплатити її одноразово, з пропозицією   укласти договір реструктуризації заборгованості в   абонентному відділі підприємства. Не допускайте примусового стягнення заборгованості на підставі судових рішень, не ризикуйте своїм майном!

  Сподіваємось на Ваше розуміння ситуації, громадську свідомість і підтримку!

  Ознайомитися із  списком квартир, що мають заборгованість за послуги з теплопостачання,   можна на нашому сайті.

  kirovogradteplo.ucoz.com