Кіровоградська філія ПриватБанку обслуговує майже 2 тис. зарплатних проектів
7 лист. 2016 17:34
833
Кіровоградська філія ПриватБанку обслуговує майже 2 тис. зарплатних проектів та понад 96,5 тис. зарплатних карток.
*Сьогодні ПриватБанк обслуговує понад 16,4 мільйонів власників пластикових карт. У мережі банку працює* <http://privatbank.ua/map/>* понад 19 900 банкоматів та терміналів самообслуговування. Щодня за допомогою ПриватБанку проводять платежі і отримують інші послуги понад 2,5 мільйони мешканців України. За даними дослідження компанії GFK Ukraine, послугами банку користується 47% або кожен другий дорослий житель країни. За даними дослідження, 37,4% опитаних вважають ПриватБанк своїм основним банком.*
Повідомляє прес-служба ПриватБанку у Кіровограді.