Кіровоградська обласна бібліотека ім. Чижевського запрошує на унікальну інформаційну акцію, присвячену Всеукраїнському дню бібліотек

 • 27 вер. 2016 14:17
 • 1062
  • Новина Кіровоградська обласна бібліотека ім. Чижевського запрошує на унікальну інформаційну акцію, присвячену Всеукраїнському дню бібліотек Ранкове місто. Кропивницький

   

  У п’ятницю, 30 вересня, двері обласної бібліотеки імені Дмитра Чижевського на Великій Перспективній будуть відчинені для всіх мешканців та гостей Кіровограда від 2-х до 102-х років. І кожен отримає подарунок – зможе безкоштовно оформити читацький квиток на рік.

  В холі першого поверху з 12.00 до 16.00 експонується велика розгорнута виставка нових надходжень. Святкового настрою додасть виступ молодіжного колективу «CoffeeLimited».

  Для усіх відвідувачів бібліотека підготувала подарунок – презентацію виставки декоративного живопису Ганни Войтович «В темряві візуальних ілюзій», що відбудеться у відділі зберігання фондів (найбільшому книгосховищі Кіровоградщини).

  Протягом дня вас очікує чимало відкриттів і презентацій:

  У відділі краєзнавства о 15.00 відбудеться презентація художньо-публіцистичного роману Валерія М’ятовича «Номенклатурний декамерон».

  У відділі рідкісних і цінних видань працює виставка «Книжкові скарби». Не пропустіть нагоди на власні очі побачити книжкові раритети!

  У відділі документів іноземними мовами – презентація креативного простору «MakerSpace. перетворюємо бібліотеку!»Демонстрація 3D-сканування і 3D-друку (історія створення, принципи роботи та можливі області застосування 3D-пристроїв, програмне забезпечення, 3D-моделювання та прототипування.

  У відділі мистецтв буде розгорнуто АРТ-простір «Живопис та музика» (виставка альбомів українського живопису та музика у режимі nonstop музикантів міста).

  Відділ абонемента об 11.00 запрошує шляхетних панянок на літературну зустріч. Під час зустрічі бібліотекарі нададуть інформацію про сучасну українську літературу загалом та літературні новинки зокрема. Натомість запрошені розповідатимуть про книги, які прочитали останнім часом. та які б вони порадили прочитати іншим користувачам. 

  30 вересня відбудеться презентація арт-муралу - вуличного живопису – на стіні обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського зображений вірш Сергія Жадана «Навчи», вірш, написаний спеціально для бібліотеки, який ще ніде не друкувався. Запрошуємо на відкриття!

  Запрошуємо кропивничан та гостей міста відзначити День бібліотек.

  Додаткова інформація за тел.: (0522) 22-58-90.

  За подробицями проведення свята слідкуйте на сайті бібліотекита на сторінках соціальних мереж за адресою: http://library.kr.ua/