Кіровоградська область: в Управлінні ДСНС нагородили двох поліцейських, які врятували людське життя під час пожежі

 • 28 вер. 2016 10:19
 • 948
  • Новина Кіровоградська область: в Управлінні ДСНС нагородили двох поліцейських, які врятували людське життя під час пожежі Ранкове місто. Кропивницький

   

  Рятувати людські життя - це не професія, а покликання. Це твердження доводить вчинок двох поліцейських, Віктора Шестопалова та Володимира Бондаренка, які нещодавно врятували на пожежі у м. Долинській 40-річну жінку.  

  27 вересня в обласному Управлінні ДСНС відбулося нагородження співробітників Національної поліції Віктора Шестопалова та Володимира Бондаренка.

  Подяку за високий професіоналізм, героїзм та мужність, виявлені під час порятунку людини на пожежі, висловив працівникам поліції начальник Управління ДСНС в області полковник служби цивільного захисту Віталій Миронюк. Очільник Кіровоградського гарнізону також зазначив, що поліцейські завжди можуть розраховувати на підтримку колег з пожежно-рятувальної служби, передає  У ДСНС України у Кіровоградськійобласті.

  Нагадаємо, що 9 вересня мешканці приватного сектору м. Долинської побачили,що у сусідньому будинку сталася пожежа. У цей час власники садиби – подружжя пенсіонерів, перебували у дворі, але у палаючій хаті залишалася донька, яка не могла вибратися з вогняної пастки.

  Вибігши на вулицю, місцева мешканка побачила автомобіль поліції охорони та швидко пояснила, що її сусідка у біді і потребує допомоги. 

  Зорієнтувавшись у ситуації, старший сержант поліції, поліцейський-водій Долинського районного відділення Управління поліції охорони в області Віктор Шестопалов, та його колега, сержант поліції Володимир Бондаренко, миттю опинилися поряд з місцем пригоди.

  Віктор Шестопалов підставив до вікна драбину та розбив шибку. Як з’ясувалося, в будинкубуло сильне задимлення. Для того, аби потрапитивсередину, необхідно було приглушити полум’я. Завдяки місцевим жителям поліцейські організували живий ланцюжок, по якому відрами люди подавали до будинку воду.

  Збивши вогонь, Віктор Шестопалов зумів зайти до помешкання та відкрити напарнику двері. У подальшому поліцейські декілька разівповерталися до задимленої будівлі, поки нарешті у пітьмі не намацали руку жінки, яка в непритомному стані лежала на ліжку. Її якнайшвидше винесли з помешкання на свіже повітря та передали лікарям.

  За свідченням медиків, поліцейські нагодилися дуже вчасно, адже рахунок у порятунку людського життя йшов на секунди.

  Героїчний вчинок колег з поліції було високо оцінено керівництвом пожежно-рятувальної служби, тож Віктор Шестопалов отримав медаль «175 років пожежній охороні Кіровоградщини», а Володимир Бондаренко – грамоту Управління ДСНС в області.