Кіровоградська область: вогнеборці ліквідували 8 пожеж у житловому секторі, з них 5 - спільно з місцевими пожежними командами

 • 5 жовт. 2023 13:00
 • 299
  • Новина Кіровоградська область: вогнеборці ліквідували 8 пожеж у житловому секторі, з них 5 - спільно з місцевими пожежними командами Ранкове місто. Кропивницький

  4 жовтня о 04:57 до Служби порятунку “101” надійшло повідомлення про пожежу по вул. Горького с. Плетений Ташлик Злинської СТГ Новоукраїнського району.

  На час прибуття пожежно-рятувального підрозділу горіло 7 м2 покрівлі та перекриття літньої кухні на території приватного домоволодіння. О 07:31 пожежу було ліквідовано спільними зусиллями новоукраїнських рятувальників та місцевої пожежної команди с. Плетений Ташлик.

  О 08:40 стало відомо про займання на вул. Засядька с. Водяне Петрівської СТГ Олександрійського району. Там загорілось 12 м2 покрівлі будівлі, що не експлуатується. О 10:33 пожежу було ліквідовано петрівськими вогнеборцями.

  О 10:34 надійшло повідомлення про пожежу на вул. Ярослава Гайди с. Таужне Заваллівської СТГ Голованівського району. Після прибуття на місце виклику було встановлено, що горить 150 м2 покрівлі літньої кухні на території приватного домоволодіння. Спільними зусиллями гайворонських, благовіщенських рятувальників та бійців місцевої пожежної команди смт Завалля пожежу ліквідовано об 11:17.

  У с. Івангород Олександрівської СТГ Кропивницького району бійці приборкали займання 80 м2 сухої трави на території приватного домоволодіння.

  На вул. Центральній с. Карлівка Соколівської СТГ Кропивницького району ліквідовано пожежу 205 м2 сухої трави та сміття на території приватного домоволодіння.

  У Голованівському району Заваллівської СТГ с. Могильне рятувальники спільно з місцевою пожежною командою смт Завалля приборкали загорання 400 м2 сухої трави на території приватного домоволодіння.

  Вже 5 жовтня о 04:14 надійшло повідомлення про пожежу на вул. Інгульській с. Протопопівка Приютівської СТГ Олександрійського району. Там загорілось 48 м2 покрівлі житлового будинку. Олександрійські вогнеборці спільно з місцевою пожежною командою с. Протопопівка о 07:05 ліквідували пожежу.

  О 04:43 стало відомо, що на вул. Задніпряного с. Верблюжка Новгородківської СТГ Кропивницького району загорілось 24 м2 покрівлі літньої кухні на території приватного домоволодіння. О 06:03 пожежу загасили бійці новгородківського підрозділу та місцевої пожежної команди с. Верблюжка.

  В усіх випадках травмованих та загиблих немає. Причини пожеж встановлюються.

  Джерело: ГУ ДСНС України у Кіровоградській області