Кіровоградська ОВА візьме шефство над громадою Херсонщини
Кіровоградська ОВА візьме шефство над Великоолександрівською громадою Херсонської області, яка перебувала в окупації, щоб допомогти відбудуватись. Про це повідомив начальник ОВА Андрій Райкович.
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/unR1AXLR.jpg)
- Повернувся з Великоолександрівської громади. Майже вісім місяців її села були під окупацією. Наслідки російського варварства – зруйновані будинки, пошкоджена інфраструктура, вирви від прильотів ворожих снарядів. Тому Кіровоградська ОВА візьме шефство над громадою і допоможе їй у відновленні, - повідомив Райкович.
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/vy6bDiMh.jpg)
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/0W2s0qAe.jpg)