Кіровоградський письменник побував за ґратами

 • 11 трав. 2016 12:36
 • 871
  • Новина Кіровоградський письменник побував за ґратами Ранкове місто. Кропивницький

  З огляду на підсумкові консультаційні заняття з історії України, української та зарубіжної літератури, які мають навчально-просвітні сегменти «краєзнавство» та «література рідного краю», 10 травня 2016 року в навчальному класі Кіровоградської установи виконання покарань (№ 14) відбулася зустріч учнів відділення з екстернатною формою навчання ВЗШ       № (38) та неповнолітніх, що утримуються в установі, з письменником, членом Національної спілки України (донедавна – головою обласної філії письменницької організації), лауреатом премій імені  Євгена Маланюка, імені Дмитра Нитченка (Австралія) та імені Михайла Стельмаха – Василем Бондарем.

  Пан Василь просто й вичерпно розповів про свій журналістський і письменницький набуток, а також про свої творчі проекти на майбутнє, у тому числі й видавництво кіровоградського літературно-мистецького альманаха «Вежа».

  Спілкування з прозаїком, добре знаним в Україні й поза її межами, за участю вчителів Анатолія Дмитренка та Сергія Колісника виявилось цікавим не лише артикульованими краєзнавчими матеріалами й фактажем з історії краю, але й глибоко пізнавальним в загальнонаціональній та освітній площинах. Інспектор соціально-психологічної служби Наталя Завада наголосила на помітному виховному впливу подібних заходів загалом, а психолог установи Тетяна Ковальова відзначила поліпшення емоційно-психологічного стану підлітків, завдяки  потужному естетичному заряду художнього слова, донесеного до слухачів безпосередньо автором.

  У кінці зустрічі відбувся вже традиційний для екстернатного відділення обмін подарунками – книгами з автографами авторів.

   

   

   

  Наталія Завада