Кіровоградським медикам розкажуть все про призначення адекватного знеболення

 • 20 квіт. 2016 09:58
 • 790
  • Новина Кіровоградським медикам розкажуть все про призначення адекватного знеболення Ранкове місто. Кропивницький

  20 квітня з 10:30 до 14:00 у Центрі первинної медико-санітарної допомоги №1 (Кропивницького, 22) відбудеться навчальний семінар для медичних працівників «Обіг наркотичних речовин у закладах охорони здоров’я».

  Організовують захід Кіровоградська мережа ЛЖВ спільно з департаментом охорони здоров’я облдержадміністрації та управління охорони здоров’я міської ради за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

  - Провівши анонімне анкетування лікарів первинної ланки, які призначають знеболення паліативним пацієнтам, ми почули від них про необхідність провести навчальний семінар щодо особливостей призначення адекватного знеболення. На нашу думку цей семінар допоможе  усунути бар’єри у призначенні знеболення паліативним пацієнтам, - зазначив аналітик Кіровоградської мережі ЛЖВ Костянтин Данильченко.

  Відповіді на запитання щодо призначення адекватного знеболення, які хвилювали медиків та викликали дискусії, будуть озвучені провідними експертами на семінарі. Головна увага буде приділена юридичним аспектам лікування опіоїдними (наркотичними) анальгетиками.

  Подібні навчальні семінари протягом двох років пройшли у вісімнадцяти областях України.

  Прес-служба КОВ ВБО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД»