Кіровоградську виправну колонію перевірили і порадилися, що далі

 • 1 квіт. 2016 12:55
 • 929
  • Новина Кіровоградську виправну колонію перевірили і порадилися, що далі Ранкове місто. Кропивницький

  30.03.2016 року на базі Кіровоградської виправної колонії № 6 відбулися навчально-методичні збори із заступниками начальників установ області з комунально–побутового забезпечення під керівництвом заступника начальника управління ДПтС України в області Андрія Коваленка.  

  Під час проведення зборів було оглянуто об’єкти комунально–побутового призначення: продовольчі склади та овочесховища, їдальню із резервними засобами приготування їжі, пекарню, лазне–пральний комплекс, де були розташовані учбові місця.

  В їдальні для засуджених було проведено контрольно–показове приготування їжі, метою якого було практичне заняття із завідуючими та штатним персоналом їдальні організації харчування засуджених в установі. 

  Також у відповідності до вимог окремого доручення Державної пенітенціарної служби України від 01 березня 2016 року № 142-16 в установі було проведено конкурс на визначення кращого кухаря Кіровоградської виправної колонії (№6) у 2016 році. За це звання змагалось 3 особи, які показали свою обізнаність в приготуванні різноманітних кулінарних страв та професійну підготовку. Учасники учбово – методичних зборів мали змогу оцінити смакові якості приготовлених страв учасників конкурсу та колегіально визначити найкращого за професійною майстерністю. За результатами конкурсу кожного учасника було нагороджено солодкими подарунками.

  Після завершення даного заходу було проведено нараду на якій обговорювалися питання покращення комунально – побутових умов тримання засуджених та організації харчування.  Особлива увага зверталася на дотримання правил приймання  та довготривалого зберігання овочів та картоплі урожаю 2015 року та обов’язкового дотримання вимог Закону України «Про публічні закупівлі» з використанням електронних ресурсів PROZORRO.

   

   

   

   

  Юлія Шпильова